Close

Bezrámové posuvné zasklenie

Bezrámové posuvné zasklenie

Posuvné krídla sú vyrobené z horizontálnych profilov a výplne. Pohyb je zabezpečený pomocou koliečok pohybujúcich sa na pojazdových profiloch. V pojazdovom horizontálnom profile je osadené štetinkové tesnenie. Štetinky efektívne tesnia presklenú časť a chránia vnútorný priestor pred vetrom, dažďom a prachom.

Tesnenie medzi sklami zabezpečujú vertikálne PVC profily s UV stabilizáciou. Sťahovanie jednotlivých krídiel zabezpečujú 74 mm vysoké vertikálne hliníkové profily s gumovým tesnením, ktoré zafixujú posuvné krídla do správnej polohy, čím zabezpečia odolnosť voči nárazom vetra.


Zasklenie balkóna –  aletrnatíva zimnej záhrady v paneláku

Zasklenie balkóna je dôvodom úvah mnohých majiteľov bytu v panelákovom dome. Aby nie, zasklenie balkóna ponúka množstvo výhod. Zväčšuje priestor, redukuje hluk, znižuje náklady či bráni pred neželanými návštevami. To, že je štýlovým prvkom bytu je len príjemným benefitom.


Doprajte si celoročný relax na zasklenom balkóne

Ak si radi vychutnávate pobyt vonku do poslednej chvíle kým to počasie dovolí, zasklenie balkóna môže byť pre vás riešením. Bezrámové posuvné zasklenie chráni balkón pred dažďom, vetrom, snehom i prachom, no zároveň neobmedzuje prístup svetla a šetrí náklady na teplo. Zväčšuje priestor bytu, preto sa stáva obľúbeným miestom na oddych aj počas chladnejších mesiacov.


Zasklenie balkóna má mnoho pozitív

Ak ste túžili bývať v dome so zimnou záhradou, no okolnosti vás zaviedli do paneláku, zasklenie balkóna môže byť dobrou náhradou. Zasklenie predlžuje životnosť balkóna a šetrí životné prostredie. Jeho posuvné krídla vyrobené z horizontálnych profilov sa ľahko udržiavajú. Nenarúšajú vzhľad domu, naopak sú štýlovým prepojením medzi interiérom a exteriérom vášho bývania.


Bezrámové posuvné zasklenie balkónov

Pohyb posuvných krídel zabezpečujú kolieska osadené v horizontálnom profile so štetinkovým tesnením. Práve štetinky tesnia zasklenie balkóna, ktoré chráni vnútorný priestor pred nepriaznivým počasím. Kvalitné tesnenie dopĺňajú vertikálne PVC profily s UV stabilizáciou, ktoré kontrolujú prienik svetla. Sťahovanie samotných krídel zaisťujú vertikálne hliníkové profily spolu s gumovým tesnením, ktoré ich fixujú do správnej polohy. S dodávkou a montážou zasklenia balkóna máme bohaté skúseností, pozrite si naše finálne práce v galérii. Podeľte sa s nami s vašimi predstavami a môžeme spolu niečo vymyslieť.

Zobraziť galériu
Výhody bezrámového posuvného zasklenia
  • zasklenie nenarušuje vzhľad domu
  • úspora tepla v zimnom období
  • ochrana životného prostredia
  • možnosť otvorenia 3/4 presklenej plochy
  • ochrana pred zlodejmi
  • jednoduché ovládanie
  • jednoduchá údržba
  • dlhá životnosť