Close

Zasklenie terás a veránd

Zasklenie terasy je skvelým riešením pre všetkých “vysedávačov vonku” či už s rannou kávou, hrajúcimi sa deťmi alebo dobrými priateľmi. Zasklenie chráni terasu pred nepriaznivým počasím, prachom a hlukom. Spríjemňuje atmosféru, nenarúša vzhľad a dodáva domovu punc elegancie.


Zasklenie terasy má množstvo výhod

Máte veľkú terasu, no je vám ľúto, že ju viete využívať len počas teplých mesiacov? Zasklenie terasy je jedným z riešení, ako sa priblížiť k zimnej záhrade a z ponúkaného priestoru získať čo najviac výhod počas celého roka. Zasklenie chráni pred chladom, dažďom, vetrom a snehom vás aj terasu. Zväčšuje priestor, čím elegantne rieši nečakanú početnú návštevu, či hrajúce sa deti aj počas chladných mesiacov. Deliace priečky dokážu terasu rozdeliť na zóny podľa vášho želania.


Zasklená terasa dáva slobodu

Zasúvateľná konštrukcia so štetinovým tesnením svojou pohyblivosťou ponúka možnosť variovať prísun slnečných lúčov i čerstvého vzduchu do priestoru. Zasklenie terasy predlžuje jej životnosť, šetrí náklady na teplo a chráni priestor pre neželanými návštevami živočíšnej ríše. Kvalitná konštrukcia a sklenené horizontálne profily sú jednoduché na údržbu. V ponuke nájsť možnosť dvojitého skla či žalúzie rôznych farieb a materiálov. Ukážky kvalitného zasklenia terás si môžete pozrieť v galérii.


Typy zasklenej terasy

Elegantný vzhľad terasy naša spoločnosť rieši dvomi spôsobmi. Jeden model montujeme do drevenej konštrukcie, druhý model do hliníkovej konštrukcie. Maximálnu výšku pre zasklenie terasy vieme zabezpečiť až 2,7 m. Oba typy si môžete pozrieť priamo na našej pobočke a vyskúšať si ich osobne. S montážou zasklených terás máme množstvo skúseností. Porozprávajte nám o vašich predstavách a určite nájdeme spolu riešenie.